Кошмар без край! Потопът взе нова жертва, загина и...

Кошмар без край! Потопът взе нова жертва, загина и... От снощи обилните и поройни дъждове наводниха десетки населени места и пътища

Жертвите на наводненията по Южното Черноморие вече са три. Това съобщи на брифинг в Несебър вътрешният министър Даниел Митов. 

По информация на "Флагман", това е един от двамата спасители в преобърналата се лодка в морето на Свети Влас. Той се казва Стефан, на 58 години и е от бургаското с. Извор. Бедстващата черна лодка вече е изтласкана на брега. Под преобърнатия корпус имало двама мъже със зелени спасителни жилетки. 

От снощи обилните и поройни дъждове наводниха десетки населени места и пътища. Автомобили останаха под вода, има и много разрушения. В най-критичните места – Елените и Царево, хората бяха евакуирани, някои от тях обаче и до момента отказват да напуснат опасните места. В различни общини на областите Бургас, Монтана и Перник е въведено бедствено положение.

 

Първи подробности за смъртоносния потоп. Спешни действия

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

  • Rating